Zahradnictví polička

Realizace zahrad Polička


Realizace zahrad

Vertikutace trávníku m od.................4,-Kč

Jarní dosetí trávníku m od...............3,-Kč

Řez ovocných stromů ks od.......250,-Kč

Jarní přípravy zahrad ...........individuálně

Přihnojování m od.............................4,-Kč

Plošné postřiky m od........................3,-Kč

Výsadby ......................................dle druhu

První sečení m od.............................2,-Kč

Kácení a prořezy stromů od........250,-Kč

Další prováděné služby a ceny naleznete v sekci CENÍK.

Realizace zahrad

Při objednání realizace zahrad do konce května

NÁVRHY A PROJEKTY ZAHRAD ZDARMARealizace zahrad

Profesionálně provedené realizace zahrad jsou základem pro správnou funkčnost a jednoduchou údržbu vaší zahrady.

Specializujeme se na realizace zahrad a Provádíme kompletní realizace zahrad na klíč včetně  zahradních jezírek, bazénů, zavlažovacích systémů, opěrných zdí, zahradních zídek, altánů ...

- realizace zahrad

- terénní úpravy

- výsadba

Realizace zahrad

realizace zahrad

Zabýváme se jak návrhy zahrad, tak provádíme realizace zahrad na klíč. Vše záleží na požadavcích a přání našich zákazníků.

A jak taková realizace zahrad vypadá v praxi?
 

realizace zahrad - terénní úpravy


Zahradnictví Polička - ukázka realizace zahrad

Nejdříve se provedou terénní úpravy a podle zahradního projektu se vytyčí jednotlivé stavební prvky - pergola, garážové stání, jezírko, cesty, bazén, inženýrské sítě atd.
Začínají se provádět hrubé terénní úpravy a výkopové práce, zavlažování, jezírka, skalky, dochází k rozmístění a třídění zeminy na pozemku, rozmísťují se zahradní kameny, výsadba vzrostlých stromů. Hrubé a těžké práce dělá technika, jejíž pozdější použití by mohlo narušit jemné terénní úpravy pozemku.

Zahradnictví Polička - ukázka realizace zahrad

Realizace zahrady je v plném proudu a nyní přichází na řadu další důležitá fáze realizace zahrady - jemné terénní úpravy. Provádíme je tzv. nivelátorem, který dokáže uvést pozemek do konečné podoby. Následuje zpracování a příprava půdy v místech kde se bude provádět výsadba dřevin a rostlin.
Výkonným rotavátorem a kultivátorem dokážeme zpracovat a připravit zeminu do dostatečné hloubky a tím výsadba získá nejlepší podmínky pro svůj další růst.
Na vybrané zahradní plochy určené pro výsadby se položí zahradní netkaná textilie, která brání prorůstání plevele a podporuje dobré zakořenění vysazených rostlin.


realizace zahrad - výsadby

Zahradnictví Polička - ukázka realizace zahrad


V další fází realizace přichází na řadu zahradní architekt, který má na starosti návrh zahrady a určí rozmístění výsadeb dle projektu tak, aby zůstala zachována zahradní architektura a ráz zahrady.
Výsadba rostlin se provádí ihned po dodání ze zahradní školky. Čím kratší dobu je výsadba ze zeminy vytažena, tím lépe. Dodáváme rostliny jak v kontejnerech, tak s balem.
Nyní jsou rostliny na svém místě a tam, kde je položena zahradní textilie, se rozmístí mulčovací kůra a provede se takzvané zakůrování výsadeb.

Vždy zvolíme nejvhodnější způsob tak, aby byl zákazník spokojen.

Jedna z posledních prací je položení travního koberce nebo založení trávníku výsevem. Místo, kde chceme pokládat travní koberce nebo založit trávník, srovnáme nivelátorem do roviny a připravíme pro zakladač trávníků.

Zahradnictví Polička - ukázka realizace zahrad

Přichází chvíle pro náš speciální stroj - zakladač trávníku, který byl vyvinut speciálně pro terénní úpravy, realizace zahrad, zakládání trávníků či záhonů a umí několik specialit. Vytřídí zeminu od zbytků stavební sutě a kamenů či jiného nepořádku, rozseká veškeré zbytky plevelných rostlin a společně s kameny je uloží dospod lůžka a překryje vytříděnou a dokonale přesátou zeminou. Svoji práci dokončí přítlačným válcem, který dostatečně ztuží povrch. Je to velice rychlý, efektivní a šetrný způsob založení trávníku.
Jakmile se položí travní koberec nebo založí trávník výsevem je práce v podstatě hotová.


realizace zahrad - předání díla


Dochází k předání samotného díla. Je nutné si vše řádně prohlédnout a zkontrolovat. Předejdete tak případným nejasnostem.
Tak jako každá stavba, práce nebo dílo, tak i realizace zahrad podléhá zákonům a tudíž se na ně vztahuje záruka a reklamační řád. Je vhodné si předem dojednat péči a údržbu o zrealizovanou zahradu, aby čerstvá výsadba rostlin dobře zakořenila a domluvit případné závlahy trávníku. Není se čeho obávat.
V případě, že se výsadba při realizaci neujme, naše firma rostliny bezplatně nahradí.

Na závěr několik málo slov o počasí, které je největší brzdou při dodržení termínu realizace zahrad.
Nemá cenu realizaci provádět při deštivém a blátivém počasí, udělá se víc škody jak užitku. Při sjednávání termínu je dobré na to pamatovat a sjednat reálné podmínky realizace.Ukázka z naší realizace zahrady

realizace zahrad

...před zahájením prací...

Zahradnictví Polička - realizace zahrad Zahradnictví Polička - realizace zahrad

...před dokončením prací...

Zahradnictví Polička - realizace zahrad Zahradnictví Polička - realizace zahrad

Zahradnictví Polička se těší na Vaši další návštěvu našich stránek


                                Co se s láskou
   realizace zahrad
      nezasadí,       
                 
neporoste....
   

realizace zahrad


 
                       
Sekačky na trávu, štípačky na dřevo | Zavlažovací technika, čerpadla GARDENA | Husqvarna - zahradní technika